Процедуру «вливання у гортань » проводить досвідчений лікар отоларинголог  для лікування запальних захворювань горла, при таких станах як гострий та хронічний ларингіт, ларинготрахеїт, спазм гортані, ГРВІ.

Мета даної процедури – лікування  набряків, запалень та алергії, впливаючи безпосередньо  на слизову гортані та голосові зв’язки. Дана методика дозволяє ефективно боротися із захворюваннями протягом короткого проміжку часу. Процедура полоскання глотки  не є дієвим методом в даному випадку, оскільки ліки просто не можуть в повній мірі досягти всіх осередків ураження.

Особливості процедури вливання лікарських засобів в гортань

На вдиху за допомогою спеціального шприцу, ЛОР-лікар вприскує на голосові зв’язки невелику кількість ліків  (метод безконтактний, тож м’які тканини гортані інструмент не зачіпає). Попадання рідини на зв’язки може викликати покашлювання – це абсолютно нормальна реакція. Повний курс лікування дозволяє купірувати вогнища ураження і побороти захворювання і запалення. Для одужання потрібно 3-10 маніпуляцій.

   У число обов’язкових дій, які входять в список необхідних під час процедури, входить огляд з використанням відеоендоскопа

Акція . При повному курсі даної процедури - відеоендоскопія гортані- безкоштовна!!!